Rekonstrukce bytů Hradec Králové

Pracovní Postup 

ZAČÍNÁME 


Začátek naší práce začíná přípravou terénu. Což je základ! První co musíme udělat je vyklidit si pracovní prostor, což znamená odnést nábytek, sundat elektro instalace, odpojit elektriku, plyn...


OSVĚTLENÉ ZÍTŘKY 

Když máme tak pěkně všechno připravené, tak už nám nezbývá než usadit kabely a vodovodní potrubí. Dále musíme celý pracovní prostor nahodit a oštukovat. Vy už si pak vyberete, zda se budou dávat obklady, nátěr, popřípadě něco speciálního na vaše přání.   


UŽ JSME SKORO V CÍLI 

 Blížíme se do poslední části naší práce a to jsou dokončovací práce které spočívají  ve smontování, přidělání, složení všech součástí které jsou potřeba na daném pracovním prostoru udělat (zásuvky, světla, záchody, vany, sporáky , umyvadla.....) 

ZÁBAVA ZAČÍNÁ 

Poté co si připravíme pracovní prostor začneme bourat. Vyndáme přebytečné nebo nepotřebné věci a bude následovat zdění. Pracovní prostor vyzdíme jako komplet a připravíme si trasy pro elektro instalaci (kabely, zásuvky, vypínače..)  

PODLAHA JE ZÁKLAD 

Nedílnou součástí práce je podlaha. Poté co uděláme okolní stěny se můžeme vrhnou právě na ní. Na vyzděný komplet položíme polystyrén na který dáme další vrstvu betonu jako termoizolaci. Dále už je na zákazníkovi, zdali chce podlahové topení, nebo jen lino, dlažbu, PVC atd.. 

TROCHA ÚŘADOVÁNÍ 

Na konci naši práce vám předáme předělaný prostor s fakturou na které najdete všechno co souvisí s s rekonstrukcí daného prostoru.

TENTO TEXT BERTE JAKO INFORMATYVNÍ. KAŽDÁ PRACE VYŽADUJE TROCHU JINÝ POSTUP NEBO POUŽITÍ JINÉ TECHNIKY PRÁCE. POKUD MÁTE JAKÉKOLIV DOTAZY NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT.